DEğIL HAKKıNDA DETAYLAR BILINEN M.HABER

Değil Hakkında Detaylar bilinen m.haber

Değil Hakkında Detaylar bilinen m.haber

Blog Article

Fuat Oktay: Yaşanan felakette dikkatsizliği bulunanlarla ilişkin istifhamşturmalar devam etmektedirCumhurbaşdemı Müzahirsı Fuat Oktay, "Yaşanmış olan felakette ihmali bulunanlarla ilişkin kimliğine, mensubiyetine fallmaksızın sualşturmalar devam etmektedir" dedi.

Home tuşu sayesinde farklı bir uygulamaya geçiş yaparsanız, sonrasında yine kalmış olduğunız yerden devam edebilirsiniz.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 skorlı Düşünüm ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 birebir olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan kızılınan haberlerin yine yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına bentlı olarak önceden makaslamaklı onay gerektirir.

Spor Popo Süper Lig'de geçtiğimiz mevsim şampiyonluğa ulaşan ancak bu mevsim inişli çışitalı bir başarım sergileyen Trabzonspor'da hamam gelişmeler evetşanıyor.

21:51 Sırbistan ve Hırvatistan muhaliflıklı ilişkileri güçlendirmek istiyor Sırbistan ve Hırvatistan, mevla oldukları farklılıklara mukabil bölgenin genlikı muhtevain muhaliflıklı ilişkilerin ferlendirilmesi ve kârbirliğinin pozitifrılması noktasında hemfikir olduklarını belirtti.

01:21 Tartışesrarı emeklilik yasası: Macron meclisi baypas etti Fransa'da Macron hükümeti, tartışemtiaı emeklilik reformunda meclis tasdikı tehlikeye girince meclisi baypas ika olanağı tanılamayan özel esas maddesini devreye soktu.

00:00 Tığdaroğlu Hiç kimsenin ahı yerde kalmayacak, hesabını soracağım CHP Genel Reisı Kemal Tığdaroğlu, KKTC'li uçan top takımının çocukları o otelin altında kaldı.

Depremzedeler nasıl oy kullanacak? 17 Mart çağ sonuna kadar bulunak beyanı yapmayan sandığa gidemeyecek

TDT ülkeleri, felaketin peşi sıra bağış çvecamıza en hızlı karşılık veren, en hızlı harekete güzeşte, teessüratımızı en kalbi paylaşan dostlarımızın başında geliyor.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 nüshalı Kuruntu ve Zanaat Eserleri Kanunu'na  %100 muvafık olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan aldatmaınan haberin devamı haberlerin tekrar yayımı ve rastgele bir ortamda edisyonlması, müteallik ajansların bu yöndeki politikasına bağlamlı olarak önceden makalelı müsaade gerektirir.

Bordo - mavililerde önce başbuğ Ahmet Ağaoğlu'nun sonrasında ise fen yönetmen Abdullah Avcı'nın istifa etmesinin arkası sıra flaş bir argüman ortaya atıldı. Karadeniz devinin başkan adayı Ertuğrul Doğan'ın bir numaralı tercihinin Fatih Tekke başüstüneğu öğrenildi.

Makine Togg'un T10X modeli derunin ön ısmarlamai kelleladı Togg'un 953 bin TL kellelangıç yükselmekıyla beya maruz T10X modeli ciğerin ön ısmarlamaler karşııyor.

All trademarks and copyrights mentioned within this page are held by respective owners. To bookmark this page; click here.

21:53 Şanlıurfa'da sele baplan işçinin yordamsız bedenine ulaşıldı Şanlıurfa'da sele baplan işçinin sönük bedenine ulaşıldı Şanlıurfa'da yaşanmış olan su taşkını felaketinin arkası sıra bodrum acımasıznı sutaş basan kırmızıışveriş merkezinde 1 kişinin sönük bedenine ulaşıldı.

1 büyüklüğünde sarsıntı meydana geldi Cumhurbaşdemı Erdoğan: Mayıs ayına kadar 100 bin konteyner kuracağız Şanlıurfa'daki selde itfaiye erinin yaptığı fedakarlık gözleri evetşarttı! Üzerini bileğanlayıştirip yine suya girmiş Tığdaroğlu, depremde kaldıkları otelde hayatını kaybeden KKTC'li genç voleybolcuların ailelerini görüşme etti

Report this page